Bitmeyen kalite yolculuğumuzda sizinle tanışmak dileğiyle ...

Hakkımızda

İshakoğlu Group

1973 yılında başlayan kalite yolculuğu devam ediyor.

İshakoğlu, üretimde kullandığı yüksek teknoloji ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile bugüne kadar sayısız projeye imza attı.

Çevre bilincinin gelişmesi vizyonuyla hizmetlerini sürdüren İshakoğlu, ‘güzel çevre, sağlıklı insan’ mantığına inanıyor.Bünyesinde bulundurduğu uzman teknik kadro ile dünya standartlarında hizmetler sunarken AR-GE faaliyetleriyle dikkat çekiyor.

 

 

Hizmetler

Hazır Beton

Hazır Beton

İshakoğlu Hazır Beton teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, doğaya, çevreye, topluma ve insana verdiği önem çerçevesinde çalışmalarına devam etmektedir...

Uygulama Hizmetlerimiz

Uygulama Hizmetlerimiz

Amaçlarımız doğrultusunda en doğru projenin en hızlı ve en güvenli bir şekilde oluşturulması. Projemize en uygun ürünü seçmenize yardımcı hazırlanması.

Ürünler

Amaçlarımız doğrultusunda en doğru projenin en hızlı ve en güvenli bir şekilde oluşturulması. Projemize en uygun ürünü seçmenize yardımcı hazırlanması( zeminin tesviyesi ve reglajı ). Projeniz hayata geçirilirken İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği'nin her zaman en önem arzeden nokta olarak görülmesi ve prejelerinizde bu konularda eğitim verilmiş ekiplerin çalıştırılması...