Parke Taşı

Parke Taşı

PREFABRİK BETON PARKE TAŞI HİZMETLERİMİZ 

Arayın Anahtar Teslimi Çözüm Sunalım...
İshakoğlu olarak müşterilerimize ayrıca anahtar teslimi projeler sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bir telefon ile keşife gidiyor, gerekli ölçümleri yaparak projelendirmeden uygulamaya kadar her konuda çözüm sunuyoruz.

İshakoğlu varsa her iş kolay...

PREFABRİK KİLİTLİ BETON PARKE TAŞ

Halk arasında Kilit taşı, Aşıktaşı, Parke taşı adıylada bilinen Behaton taşı dış mekanların en çok tercih edilen beton parke taşıdır. Aşık kemiğine benzemesi sebebi ile Aşıktaşı denilen kilit taşı alışılmış biçimi ile dış zeminlerin vazgeçilmez döşeme taşı olarak kendini kanıtlamıştır. Pek çok toplu konut alanlarında kolayca uygulanan ve her tür mimari yapıya uyum gösteren kilitli parke taşı, dekoratif görünümünün yanında sağlamlığıylada ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Özellikle şehir içi yol ve tretuar kaplamalarında, araç park alanlarında, sanayi alan ve yollarında, ticari merkezlerde, fabrika çevreleri ve benzeri yoğun çalışmalara maruz kalan bölgelerde , kısacası aklınıza gelen her yerde yıllarca bozulmadan kullanabileceğiniz Kilitli Parke Taşı, muhtelif renk seçenekleri sayesinde mekanlarınıza renk katıp canlandıracaktır. Pek çok kişi kilitli parke taşları ile sadece belediyelerin ilgileneceğini düşünür. Genellikle bu doğru bir tahmindir. Ancak sitelerde yöneticileri bloklar arasındaki yollar ve otoparklarda, bahçeli ev sahipleri ise bahçelerindeki belli başlı bölümlerde kilitli parke taşına ihtiyaç duyarlar. Estetiğe önem verenler için kilitli parke taşı gerçekten küçümsenemeyecek bir öneme sahiptir. Öncelikle belli başlı beklentilere cevap verebilmelidir. Beton parke taşları çeşitli şekil ve tasarımlarda olmakta, kolay döşenme ve gerektiğinde sökülme özelliği ile yaşamı kolaylaştırmakta ve çok daha çağdaş ortamlar elde etmenizi sağlamaktadırlar. 

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton kilit taşı ( 6 cm kilitli parke taşı , 8 cm kilitli parke taşı , 10 cm kilitli parke taşı , aşık taşı, behaton parke taşı ) almak ve garantili anahtar teslim uygulama yaptırmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yaptırmak için bizi rahatça arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK S BETON PARKE TAŞ

Halk arasında S taşı , Tırtıl taş diyede anılan Akordiyon taşı dış mekanların en çok tercih edilen bir diğer beton parke taşıdır. Kilitli Beton Parke Taşları arasında kilit yapısının çok sıkı ve sağlam olması sebebiyle ayrı bir özelliği olan S beton parke taşı, ayrıca dinamik yüklerin etkili ve ağır taşıtların yoğun olduğu sanayi bölgelerinde güvenle kullanılabilmektedir. Farklı tip döşeme olanaklarıyla her türlü dış mekanlarda mimariye uygunluk gösteren Akordiyon taş (S taşı), çeşitli renk olanakları sayesinde uygulanan alanlara canlılık kazandırır. S parke taşı ile dış mekanlarınıza ayrı bir hava ve güzellik vere bilirsiniz.

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton S taşı ( 8 cm S parke taşı , akordiyon parke taşı , tırtıl parke taşı ) almak ve garantili anahtar teslim uygulama yaptırmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yaptırmak için bizi rahatça arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK BETON KÜP TAŞ

Hayal edebilme ve bunu ürün haline getirebilme yeteneği İshakoğlu’nda bir refleks. Prefabrik beton Küp taşı da bu refleksin bir sonucu. Çeşitli renkleri ile kullanıldığı alanlarda kattığı katkı hemen hissedilen Küp Taşı’na , araç yollarında, parklarda ve yaya yollarında hatta merdiven basamaklarında bile rastlamak mümkün. Düzgün bir yapıya ve boyutlara sahip beton Küp Taşı, diğer taşlar ile de kullanılabilme özelliğine sahip. Ürün, sunduğu döşeme kolaylığı ile de çok tercih edilen sert zemin elemanları arasında yer alıyor. 

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton S taşı ( 8 cm S parke taşı , akordiyon parke taşı , tırtıl parke taşı ) almak ve garantili anahtar teslim uygulama yaptırmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yaptırmak için bizi rahatça arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK BETON KARE TAŞ 20*20

Prefabrik beton karetaşlarından olan 20*20 kare taşı, alışılagelmişin dışında değişik türden bir kombinasyon uygulamak isteyenler için özel geliştirilmiş bir parke taşıdır. Yalnız başına kullanılabildiği gibi beton düztaşı, küp taşı veya 30*30 kare taşları ile çok değişik kombinasyon döşemelerde kullanılan beton kare taşı , istenilen renklerde üretilebilmekte ve çevreye hoş bir estetik katmaktadır. 

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton 20*20 kare taşı almak ve garantili anahtar teslim uygulama yaptırmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yaptırmak için bizi rahatça arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK BETON KARE TAŞ 30*30

Klasik görüntüden uzaklaşmak isteyenlere özel üretilmiş beton 30*30 kare taşı, otoparklarda, fabrika bahçelerinde, sanayi alanlarında kullanıldığı gibi ayrıca aralıklı döşenerek çimtaşı gibide kullanılmaktadır. Prefabrik beton karetaşlarından olan 30*30 kare taşı, alışılagelmişin dışında değişik türden bir kombinasyon uygulamak isteyenler için özel geliştirilmiş bir parke taşıdır. Yalnız başına kullanılabildiği gibi beton düztaşı, küp taşı veya 20*20 kare taşları ile çok değişik kombinasyon döşemelerde kullanılan beton kare taşı , istenilen renklerde üretilebilmekte ve çevreye hoş bir estetik katmaktadır. 

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton 30*30 kare taşı almak ve garantili anahtar teslim uygulama yaptırmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yaptırmak için bizi rahatça arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK BETON MONAKO PARKE TAŞ

Özel alanlarda, tretuvarlarda,villalarda yada çok özel yerlerde klasik beton parke taşlarına alternatif olarak üretilmiş beton monako parke taşı, döşendiğinde insanları bambaşka bir aleme götürmeye yeter. Değişik renk ve desen seçenekleri ile çok daha fazlasını isteyenlerin vazgeçemediği bir üründür monako parke taşı. Kendi deseninde kullanılabildiği gibi düztaş ilede kombinasyon seçeneği mevcuttur. Bu taşı gördükten sonra başka bir desen ve parke taşına bakmak imkansızdır. Çünkü monako parke taşı , hayallerinizinde ötesinde, bambaşka bir dünyadan gelmiş gibi durmaktadır.

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton monako parke taşı almak ve anahtar teslim uygulama yapmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yapmak için bizi arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK BETON DÜZTAŞ ( PRİZMA TAŞ )

Prefabrik Düztaş, 10*20 düz parke taşı , kaldırım taşı da denilen Prefabrik beton prizma taşı kaldırım parke taşları arasında en eski fakat en çok kullanılan modellerden diye biliriz. Prizma parke taşlarının çizgileri mevcut renkleri ile birleştirildiğinde değişik motifler ve modeller oluşturmak mümkündür. 8 cm prefabrik düztaş otoparklarda , 6 cm prefabrik düztaş kaldırım, bahçe, yürüme yollarında uygulana bilir. 

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton düztaş (prizma taş, 10*20 düztaş, beton kaldırım taşı ) almak ve anahtar teslim uygulama yapmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yapmak için bizi arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK BETON DEKOR TAŞ ( ÇEKİÇ TAŞ , AMPUL TAŞ )

İnsanlığa faydalı ürünler sunmayı amaç edinen İshakoğlu, Dekor Taşları ile bambaşka bir yelpazeye uzanıyor. Halk arasında Ampul taş , çekiç taş , lamba taş gibi değişik isimlerle anılan Dekor taş genellikle tretuvarlarda değişik hoş bir görüntü elde etmek için kullanılan prefabrik beton parke taşlarındandır. Ayrıca klasik kilit taşlarından farklı bir tasarım elde etmek isteyen özel bahçe yollarında villalarda en sık tercih edilen beton parke taşlarındandır. 

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton dekortaş ( çekiç taş , ampul taş , lamba taş ) almak ve anahtar teslim uygulama yapmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yapmak için bizi arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK BETON YAPRAK TAŞ

Çok özel bir ürün olan Yaprak Taşları , farklı renkleri ile farklı zevkleri simgeliyorlar. İnsanın olduğu sayısız mekanda kullanılan ürün , şu ana kadar toplu konuttan otoparka , sahil kenarından fabrika bahçesine , tretuvarlardan villa bahçelerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet sundu. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan Yaprak taşları , hem estetik hem kaliteli çözümler sunarken , mevsimlerdende etkilenmemesiyle beğeni kazanıyor. 

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton yaprak taş almak ve anahtar teslim uygulama yapmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yapmak için bizi arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK ÇİMTAŞI

Yeşil alanlarımızın daha fazla yok olmaması için tasarlanmıştır. Gözenekleri sayesinde toprağın hava alması sağlanır. Otopark alanların da ve her tarafın betonla kaplandığı günümüzde bir miktarda olsa yeşile olan hasreti bitirmek için fabrika bahöelerinde ve binaların,sitelerin bahçelerinde yeşil görünümü , çim hasretini gidermek için uygulana bilir. Üzerine araçların çıkması bir sorun teşkil etmez gözenekler sayesinde çimler daha sağlıklı çıkar ve bakımları oldukça kolay olur çim taşı diğer parke taşlarında olduğu gibi istenildiği renkte üretilir. 

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik çimtaşı ( 20*20 kare çimtaşı , 40*60 çim taşı ) almak ve anahtar teslim uygulama yapmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yapmak için bizi arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK BETON BORDUR

Kaldırımları yoldan ayırmak, su akarlarının yön bulmasını sağlamak ve daha bir çok amaç için kullanılan halk arasında kaldırım taşı da denilen prefabrik beton bordur taşlarıdır. Bordür taşları da diğer kaldırım taşları gibi bir çok değişik renk ve ebatlarda üretilir. Karayolu borduru , belediye tipi yol borduru, bahçe borduru, limonluk bordur, refuj borduru gibi pek çok çeşidi vardır. Bordür taşı kilitli parke taşı , düztaş, s taşı v.s. tüm prefabrik beton parke taşlarının etrafında parke taşlarının dağılmasını engellemek ve otoyollarda veya diğer yollarda araçların yoldan kaldırımlara çıkmasını engellemek için kullanılmaktadır. Tüm bordur taşları, diğer prefabrik parke taşlarında olduğu gibi istenilen renkte üretilmektedir. 

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton bordur taşı ( Karayolu borduru , belediye yol borduru , 70 lik bordur , 60 lık bordur , 50 lik bordur , bahçe borduru , limonluk bordur ) almak ve anahtar teslim uygulama yapmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yapmak için bizi arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK BETON YAĞMUR OLUĞU & OLUKLU BORDUR

İshakoğlu’nun geliştirdiği yağmur olukları, kullanıldığı yerlerde sessizce ama büyük bir faydayı yerine getirmektedir. Prefabrik beton yağmur olukları ve oluklu bordürler yol kenarlarında, yürüyüş yollarında, otopark kenarlarında ve daha bir çok yerde suyu taşımak için kullanılmaktadır. Uygulama kolaylığı ile dikkat çeken yağmur olukları oldukça dayanıklı bir yapıya sahipler. Beton bordur taşı kullanılmayan veya kaldırım olmayan yerlerde araçların kaldırımlara rahat çıkabilmesi için kullanılan yardımcı bir elemandır. İshakoğlu’nun diğer ürünlerinde olduğu gibi Beton Yağmur olukları ve beton oluklu bordürlerinde de değişik renk seçenekleri mevcuttur. 

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton yağmur oluğu ve beton oluklu bordur almak ve anahtar teslim uygulama yapmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yapmak için bizi arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)

PREFABRİK BETON ŞEV TAŞI ( ŞEV ELEMANI )

Şirketin ürün yelpazesinden olan modüler beton şev elemanları, kalitesi ve çevreye sunduğu görüntü güzelliği ile adından söz ettiriyor. Uygulandığı alanlarda çeşitli bitkilerin büyümesine de imkan sağlayan beton şev taşları, perde görevini de rahatlıkla yerine getirebiliyor. Yağmur sularının sel haline gelmesinide engelleyen ürün, toprağın kaymasını da önlemektedir. Arazinin üst kotu ile yol kotu arasında oluşan dik zemini eğimli hale getirmek için kullanılan beton şev taşı istenilen renk seçenekleriyle de çevreye değişik bir estetik katar. 

Gebze , Kocaeli , İstanbul da TSE li prefabrik beton şev taşı ( şev elemanı ) almak ve anahtar teslim uygulama yapmak , ve diğer çevre düzenlemeleri yapmak için bizi arayabilirsiniz. (0 262 751 34 34)